Organizirajte s nama

Team building

KONTAKTIRAJTE NAS
team building hero image event moi city 1200×900

Isplanirajte svoj team building s MOI Split!

Dopustite nam da vam pomognemo organizirati čaroban team building! Zapanjujuće izložbe MOI-a stvorit će nezaboravno iskustvo nemogućeg za vaš tim.

Naši su izlošci osmišljeni da izazovu percepciju vašeg tima i potaknu kreativno razmišljanje. Radeći zajedno na rješavanju problema i rješavanju izazova, vaš će tim razviti jače veze i dublji osjećaj povjerenja. Iskustvo nije samo zabavno i privlačno, već služi i kao vrijedna vježba izgradnje tima.

Naše će iluzije potaknuti vaš tim da razmišlja izvan okvira, radi zajedno i razvija kreativna rješenja za probleme. Bit ćete iznenađeni idejama koje proizlaze iz ovog iskustva!

Dakle, ako tražite zabavan i nezaboravan team building događaj, ne tražite dalje od Muzeja iluzija u gradu. Stvorimo čarobno iskustvo za vaš tim!

• team building event gallery1 moi split 900×1200
  • team building event gallery2 moi split 900×1200
  • team building event gallery3 moi split 1200×900

Započnimo s vašim posebnim događajem!

Podignite svoje aktivnosti team buildinga na višu razinu! Igrajte nevjerojatne trikove na svom mozgu i uživajte u zajedničkom zabavnom iskustvu! Ispunite obrazac i javite se za svoje mogućnosti.

Ime / Naziv tvrtke *
    Email adresa *
    Dodatne pojedinosti i informacije
    Sudionici
    Dodatne pojedinosti i informacije

Ovaj site je zaštićen reCAPTCHA-om i primjenjuju se Pravila o privatnosti i Uvjeti korištenja usluge Google.

ŠTO KAŽU NAŠI POSJETITELJI:

• “Danas smo se najbolje proveli! Svakako bih ga preporučio kao zabavan obiteljski izlet, izlazak s prijateljima!”

Jenna Williams

• “Ovo je bilo jako zabavno. Toplo preporučamo da to provjerite. Osoblje je tako uslužno i ljubazno.”

Mary Smith

• “Bilo nam je sjajno u muzeju! Imamo sjajne slike i uspomene koje možemo podijeliti sa svojom obitelji!”

Sarah Harris

PROČITAJ SVE RECENZIJE